ПРВО МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОЈ СМОТРИ СЦЕНСКОГ УЧИТЕЉСКОГ СТВАРАЛАШТВА

Написао 11 Jul,2016

Након освојеног првог места на општинском и градском такмичењу у категорији "Кратке драмске форме" у Београду, ученици одељења 3/5 наше школе са својом учитељицом, проф. разредне наставе Кармен Михаиловић, освојили су прво место за најбољу драмску представу у целости на Шестој републичкој Смотри сценског учитељског стваралаштва.

Извели су своју представу "Чардак ни на небу ни на земљи" и победили у конкуренцији 12 драмских група из разних градова Србије. Осим прве награде, освојили су и награде за најбољу режију и избор музике.

Мале шампионе су из Лесковца дочекали родитељи, родбина и пријатељи, а дочек улепшали балонима, цвећем и транспарентима. Припремили су им и торте које су наши "Карменчићи" поделили са својим другарима.

Прочитано 826 пута Модификовано 11 Jul,2016