УГЛЕДНИ ЧАС СРПСКОГ ЈЕЗИКА – ПОЧЕТНО ЧИТАЊЕ И ПИСАЊЕ ПО КОМПЛЕКСНОЈ МЕТОДИ У ОДЕЉЕЊУ I/1

Написао 22 окт,2017

5. октобар, Међународни дан учитеља је у нашој школи обележен реализацијом угледног часа српског језика у одељењу I/1, а наставна јединица у оквиру почетног читања и писања по комплексној методи је била „Сличице исечене из новина и часописа“. Час је осмишљен и реализован по идеји учитељице Снежане Илић, а при реализацији часа помогла је учитељица Бојана Брајовић.

У ведрој и радној атмосфери поред ученика уживали су многобројни гости: Дарко Егер, директор школе, Вера Ковачевић, педагог школе, Милена Црнатовић, психолог, Љиљана Остојић и Марија Станисављевић професорке српског језика, Данијела Чепић професор хемије, учитељице Ана Поповић, Александра Грујић, Драгана Иванчевић, Невена Вукосављевић, Иванка Марковић, Верица Гавриловић као и представница родитеља Мирјана Стојисављевић. Посебну част нам је својим присуством и дружењем са децом учинила Зорица Вукајловић, ауторка уџбеника „Почетница за први разред основне школе по комплексној методи“ и аутор и реализатор семинара „Комплексна метода у настави почетног читања и писања.“

Прочитано 905 пута Модификовано 22 окт,2017